Nursoy Ofis Taşımacılığı İstanbul Ofis Nakliye Hizmetleri

Şirket Taşıma

İstanbul Şirket Taşıma firması olarak kasko sigortalı şirket nakliyat firma taşımacılığı ve ofis büro taşıma çalışmaları sunmaktayız. Güvenli Profesyonel titiz iş yeri sirket tasima ihtiyaçlarınızda aynı gün yanınızdayız. Eşyalarınızı paketleyerek gerekli tedbirleri alarak taşıyoruz. Ev Ofis İşyeri Şirket Nakliye firması

 

Şirket Taşıma

Şirketinizin yeni bir adrese taşınması gerektiğinde nasıl taşınacağı konusunda birçok endişe ve korkunuz olabilir. Şirket taşıma işi esnasında eşyalarınızın zarar görmesi, değerli evrak ve dosyalarınızın kaybolması veya yıpranması gibi meydana gelebilecek olumsuzluklar sizi düşündürür. Oysa evden eve taşıma firmamız ile şirket taşıma işinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm endişe ve korkularınıza son vermek için her türlü güvenlik önlemini alan firmamız kusursuz bir taşıma işi gerçekleştirir. Şirketinizde bulunan tüm eşyalar özel ambalaj malzemelerimiz ile paketlenir. Dosya ve evraklarınız özel sistemler ile en korunaklı biçimde kolilenir. Hiçbir eşyanız zarar ve ziyan görmeden şirketiniz yeni yerine kısa süre içerisinde taşınıp yerleştirilir. Şirketiniz eşyalarını muntazam bir şekilde toplayıp paketleyen firma ekibimiz yeni yerinde yine düzenli bir şekilde yerleştirmektedir.

 

Sigortalı Şirket Taşımacılığı Hizmeti

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel taşıma işi yapmaktadır. Şirket taşımacılığı işinde, şirkette buluna tüm eşyalar hazırladığımız sigorta poliçesi ile sigorta yapılır. Tam değerinde sigortalanan eşyalarınız meydana gelebilecek bir kaza veya zarar durumunda ödemesi tarafımızdan yapılır. Elbette şirket nakliye işinde ev eşyalarına göre daha değerli olan eşyaların taşıma işleminde daha titiz bir şekilde çalışan ekibimiz eşyaların asla zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Her ihtimale karşı yapılan sigorta yalnızca önlem içindir. Şirket taşıma işleminde kusursuz ve güvenli bir hizmet verdiğimize emin olabilirsiniz.

 

İstanbul Asansörlü Şirket Taşıma Firması

Taşınması gereken şirketiniz çok katlı bir binadan başka birçok katlı binaya taşınacak ise firmamız asansörlü taşıma sistemi kullanarak daha kısa sürede ve daha güvenli taşınmanızı sağlar. Son teknoloji ile geliştirilen asansörlü taşıma sistemimizde eşyaların kişiler tarafından taşınırken görebileceği zarar ihtimali ortadan kaldırılır. Bu sistem ile daha kısa sürede taşınmanız sağlanarak işlerinizin aksamasının önüne geçilir. Aynı gün içerisinde şirketiniz yeni yerine taşınıp yerleştirileceğinden iş kaybınızda olmayacaktır. Evden eve taşıma firmamız en mükemmel Şirket taşıma hizmetini vermektedir. Evden eve taşıma konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimiz ile güvenli bir şekilde şirketinizi yeni yerine taşıyoruz.

 

Write a Message