Close

Asansörlü Ofis Taşıma

nursoy-istanbul-ofis-tasima-asansorlu-ofis-tasima-firmasi

İstanbul Asansörlü Ofis Taşıma firmamız İstanbul’da Asansörlü işyeri taşıma ve ofis büro taşımacılığı hizmetini Asansörlü Nakliyat aracımız ile taşımaktayız. Referanslı Ofis Taşıma Şirketi‎miz Vinç veya Asansörlü Evden Eve Nakliyat Ev Ofis Taşıma Hizmeti sunar. Kaskolu güvenli taşıma ile ofis eşyalarınız güvendedir.

 

Asansörlü Ofis Taşıma

Firmamız uzun yıllardır sektörde nakliye hizmeti vermektedir. İşyeri ofis taşımacılığı, Evden eve nakliyat ve iş esnasında en çok önem gösterdiğimiz asansörlü ofis taşıma gibi operasyonlarda birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman ve sektörde iyi yeri olan bir firmayız ve teknolojinin de imkanlarını kullanarak, müşteri memnuniyeti kazanmak için özenle çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti önem gösterdiğimiz bir konu olduğu için operasyonlarımızı Avrupa standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

 

İstanbul Asansörlü Ofis Taşıma Nakliyat Hizmeti

Eşya ve Ambalaj paketleme taşıma yapan deneyimli personelimiz tarafından oldukça hassasiyet gösterilen bir konudur. Müşterimizin çok değer verdiği bir eşyanın zarar görmesi, işin maddi kısmından çok manevi üzüntü yaratacağından telafisi mümkün olmayacaktır. Eşya Ambalaj ve Paketleme doğru yapılarak, sorunsuz bir taşıma sağlayabileceğimizin bilincinde olarak hizmet sağlama çabasındayız. Asansörlü ofis taşıma hizmeti ile eşyalarınızı kolayca yüksek katlı yapılarda güvenle taşımaktayız. Paketleme konusunda özel olarak eğitim verilmiş personellerimiz hizmet vermektedir. Eşyanın özelliklerine göre, hangi ambalajı daha uygun olduğunu, önceki taşıma ve eğitim tecrübeleri sayesinde bilen, doğru karar veren ve paketlemesini yapan personellerimiz sayesinde, hem firmamız yaptığı işin gururu ile işini teslim edecektir. Müşterimiz de işinin sorunsuzca tamamlandığını görerek memnuniyet yaşayacaktır.

 

Sigortalı Asansörlü Ofis Taşıma Hizmeti De Veriyoruz

Bazı durumlarda ise eşyanın maddi yükümlülüğünü firmamızın ve müşterimizin, yükümlülüğünü taşıyamayacağı bir boyutta olabilir. Asansörlü ofis taşıma, ticari bir ürün taşınacağı zaman, kırılacak ürün olduğunu düşünürsek, örneğin bir cam fabrikasının nakliyesinin yapıldığı düşünülür ise, cam kırılma riskinin oransal boyutu oldukça yüksek olacaktır, bu gibi durumlarda firmamız sigortalı taşımacılık önerisi yapacaktır, yükümlülüğü yüksek olan bu gibi taşımacılık sistemi sigortalı taşımacılık yapılmadan kabul edilemez. Bir başka konu ise, asansörlü Ofis Taşıma, vakit kazanımı, pratik taşıma amaçlı kullanılan bir yöntemdir.

Günümüz koşulları teknolojik alt yapıya uygun iş yapma konusunda hemfikirdir, nakliye sektörü de bu sisteme ayak uydurma çabasındadır. Bu sebepten asansörlü taşımanın önemini belirtmek isteriz, firmalar tarafından ilk kullanım sonrası müşterilerimizin tercihi haline gelen Asansörlü taşıma sistemi, aynı zamanda da sektörde rekabet unsuru olmuş olup, firmamızdan bu konuda siz de profesyonel destek alabilirsiniz.