Close

Anadolu Yakası Ofis Taşıma

anadolu-yakasi-ofis-tasima-istanbul-ofis-tasimaciligi

Anadolu Yakası Ofis Taşıma firması olarak İstanbul’da ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. İşyeri ve Ofis Taşıma Büro Malzemeleri Nakliye hizmetlerini Kasko Sigortalı sözleşmeli olarak yapmaktayız. Şehiriçi Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile Anadoluyakası Ofis Taşımacılığı şirkletimizden en ucuz fiyat teklifini alın. İstanbul Ofis Taşıma firmamız her dem siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

İstanbul Anadolu Yakası Ofis Taşıma Firması

Yılların tecrübesi ile birinci sınıf hizmet sunan firmamız Anadolu yakası ofis taşıma işi yaparak ihtiyaçlarınıza anında güvenilir şekilde yanıt vermektedir. Ofisiniz taşınırken gözünüz arkada kalmayacak. Değerli, belge, eşya, mobilya, makineler; taşınma bitme sürecine kadar bizim sigortamız altındadır. Ofis taşımanın zorluklarını çok iyi bilmekteyiz. Değerli eşya taşımacığı bilincine ve duruşuna sahip işinde uzman çalışanlarımızla, bizler ofisinizi taşırken hiçbir sıkıntı ve pürüzle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

 

Anadolu Yakası Ofis Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Anadolu yakası ofis taşıma işinde; önceliğimiz her zaman güven vermektir. Kaliteli hizmetimizin alt yapısı da buradan gelir. Firma olarak; sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Taşınma sırasında eşyalarınızın karşılaşabileceği tüm kaza ve tehlikelerden biz firma olarak sorumluluk almaktayız. Ofis taşımacılığının yanı sıra; evden eve nakliye hizmeti de veriyoruz. İleri teknoloji ambalajlama ve paketleme hizmetleri, her ebatta araç seçeneği ile nakliye sektöründe kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılık da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Vinçli asansör ile eşyaların balkondan veya pencereden taşınması olan bu hizmet; hem zaman açısından avantaj sağlar, hem de dar olan alanlarda taşınmanın dezavantajını avantaja çevirir.

Güvenli Anadolu Yakası Ofis Taşıma Şirketimiz Hizmetinizde

Anadolu yakası ofis taşımacılığı firması olarak, nakliye işlemlerinizde her zaman güvenilir tek adres olmaktayız ve bu doğrultuda süreçlerin ve kanuni işlemlerin takibi ve bilincindeyiz. Ofis Taşıma Nakliye hizmeti öncesinde; eşyaların sigortası, daha sonrasında expertiz raporunun çıkmasının ardından nakliye işlemimiz başlar. Nakliye öncesinde ve sonrasında; tüm mobilyaları ve eşyaları montajlama, özel ambalajlama, yerleştirme, belgeleri dosyalama hizmetlerimiz ve nakliye yöntemlerimizdeki çeşitliliğimizle kaliteli hizmet vermenin çok ötesine geçmekteyiz. Nakliye işinin ne kadar zahmetli ve sorumluluk gerektiren bir hizmet sektörü olduğunun bilincindeyiz. Ofis veya evinizdeki en özel ve değerli eşyalarınızı emanet alıp; her türlü risk, kırılma veya herhangi bir zarar gelme tehlikesi yaşanabilecek nakliye gibi bir işlemden geçirip; her türlü sorumluluğu alarak, size sorunsuz bir şekilde bu hizmeti sunmaktayız. Nakliye işinin; güvenilir referansları olan güçlü bir firmaya verilmesi gerektiğini hemen herkes bilmektedir. Ortalama maliyetlerin çok aşağısında fiyat veren firmalara güvenmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Nakliye işlerinde alacağınız uç fiyatlara güvenmemeniz, ortalama fiyatların her zaman daha doğru bir bakış açısı sağlayacağını